Mourinho prohlásil, že Pogba nebyl spokojen s rolí ve francouzském národním týmu. Od listopadu 2016 získal francouzský tým vítězství 2-1 ve Švédsku. Pogba je dlouhá doba, co francouzský tým skóroval. 24tiletá francouzská hvězda nemohla hrát Manchester United, protože byl v září v letošním zápase s Basilejem zraněn. Mourinho zpochybnil francouzský národní tým, který využil Matuidiho partnera Pogbu na polici. Fanoušci jako nejoblíbenější Levné fotbalové dresy.

Mourinho řekl: "Pogbův talent stačí k tomu, aby mu dělal vlastní fotbalovou historii." Uprostřed hřiště Manchester United je vyrovnaný a Pogba, aby mohl lépe využít hřiště. Vzhledem k uspořádání francouzského týmu s partnerkou Matuidi Pogby, myslím, že Pogba je nešťastná. Mnoho francouzských fanoušků má vlastní Fotbalové Dresy Francie levně. "Mourinho si není jistý, kdy se Pogba vrátí do hry," řekl. "Nevím, kdy se Pogba vrací, ale zítra bude Manchester United nemožné hrát."

13. května 2016 Pogba vybral seznam francouzského týmu 23 lidových kongresů do soutěže Evropského poháru. V červnu hrála Pogba v evropském poháru 7krát a vstřelila 1 gól a pomohl francouzskému týmu vyhrát druhé místo. 10. října Francie hrála proti Holandsku ve třetím kole kvalifikace evropských kvalifikovaných mistrovství světa a Pogba v 31. minutě zaznamenala světovou vlnu o délce 30 metrů a nakonec pomohla francouzskému týmu vyhrát 1: 0 proti soupeřům. 11. listopadu, francouzský tým v Evropském poháru evropské kvalifikační čtvrté kolo 2: 1 vítězství nad Švédskem, Pogba v hře je první 57 minut, zvrátit zpětnou situaci vstřelil gól vyrovnávače. Koupit fotbalové dresy z Levné fotbalové dresy prodejna, celosvětové doručení. Těšíme se na spolupráci s Vámi.